Біля Офісу Президента України у Києві триває акція "Варта на Банковій", яка розпочалася напередодні ввечері.

Наразі на Банковій знаходиться близько 100 людей. Частина активістів, котрі прийшли на акцію в неділю увечері, переночували в наметах, розбитих біля ОП. Ніч минула спокійно, порушень зафіксовано не було. Зараз на Банковій правоохоронці з металошукачами перевіряють усіх людей, які проходять на вулицю.

Учасники акції планують залишатися біля будівлі ОП увесь день, а на 19:00 попередньо заплановано більш масове зібрання за результатами зустрічі "нормандської четвірки".

Як повідомлялося, акція "Нічна варта" розпочалася 8 грудня. За задумом організаторів, вона має стати запобіжником проти спроб влади піти «на повідку» в Росії. Коли ж з'являться новини із Франції 9 грудня, активісти будуть "діяти відповідно до рішень саміту”.

Раніше партії "Європейська солідарність", "Голос" і ВО "Батьківщина" зробили спільну заяву щодо недопущення порушення національних інтересів України напередодні зустрічі в "нормандському форматі".

У неділю, 8 грудня, на Майдані Незалежності також відбулося віче, ініційоване для того, щоб нагадати владі про “червоні лінії" напередодні зустрічі “нормандської четвірки”, яка відбудеться 9 грудня у Парижі.

Президент України Володимир Зеленський запевнив, що на цій зустрічі "зради" не буде, та закликав українців довіряти йому.

За матеріалами інтернет видань

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода