Напередодні 19 грудня до дітей України має завітати Святий Миколай і покласти під подушку приємні подарунки від доброго святого, за гарну поведінку протягом року.

А щоб не залишилися діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, діти із малозабезпечених, багатодітних сімей, діти, які знаходяться в складних життєвих бділеними ласкою і теплом, а також діти переселені з окупованих територій, то запросила Святого Миколая на гостини у районний будинок культури служба у справах дітей райдержадміністрації з врученням таким дітям новорічних подарунків.

З вітальним словом до усіх присутніх звернувся голова районної ради Анатолій Кінчур, в.о. голови райдержадміністрації Олексій Берташ, заступник Рокитнівського селищного голови Валентина Довгаль, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Жанна Боровець, які побажали дітям та всім присутнім міцного здоров’я, успіхів у навчанні, світлого і щасливого майбутнього та здійснення мрій. А також висловили сподівання, що найзаповітніші бажання всіх обов’язково здійсняться.

Діти відчули теплу атмосферу свята за участю артистів районного будинку культури та виступів вихованців дитячої музичної школи, КЗ «Будинок дитячої та юнацької творчості». По закінченню концертної програми кожна дитина понесла додому безліч солодощів, подарунків, море позитивних емоцій і гарний святковий настрій, який супроводжуватиме їх до наступних зустрічей.

За матеріалами Рокитнівської РДА

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода