Сьогодні відбулася звітно-виборча конференція районної організації Української спілки ветеранів Афганістану.

З вітальним словом до учасників конференції звернувся депутат районної ради, керуючий справами районної ради Анатолій Герасимчук, який висловив вдячність ветеранам війни в Афганістані за проявлену мужність у виконанні свого військового обов’язку по захисту тієї держави, в якій раніше всі жили. І нагадав, що зараз на Сході України бойові побратими українських ветеранів Афганістану з Росії, які колись пліч-о-пліч виконували бойові завдання, зараз прийшли на нашу територію вбивати громадян України. І що це тепер також треба усвідомити і з цим жити. І що держава далеко не завжди віддає свій борг перед ветеранами, позбавляючи їх заслужених соціальних послуг. Але на місцевому рівні депутати районної ради завжди будуть готові іти назустріч ветеранам у вирішенні їхніх питань.
Начальник відділу у справах молоді та спорту Рокитнівської РДА Леонід Федорович у своєму виступі наголосив на тому, що ветерани не повинні просити щось у влади, а самим іти туди на всіх виборах задля відстоювання своїх інтересів.
А керівник спілки ветеранів з Олевська Микола Федорович, уродженець села Остки, розказав про те, що в своїй громаді вони багато питань вирішують саме через місцеві органи влади.
Про те, що захищати свої законні права можна тільки будучи згуртованими, не байдужими, не відсторонюючись від громадської активності, говорили представники ветеранів з області.
Присутні учасники затвердили звіт голови районної організації Панька Василя Михайловича та обрали його на наступний термін.

За матеріалами Нашої Рокитнівщини

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода