Офіційне представлення голови Рокитнівської райдержадміністрації.

Згідно з розпорядженням Президента України від 23 грудня 2019 року №589/2019-рп, головою Рокитнівської райдержадміністрації призначено Віктора Григоровича Мініча.

Представити активу району нового керманича приїхав голова Рівненської обласної державної адміністрації Віталій Коваль. Відбулося представлення за участі народного депутата України Віктора М’ялика, депутатів Рівненської обласної ради, начальників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників районних служб, установ та організацій, депутатського корпусу, керівників органів місцевого самоврядування та громадськості.

Голова облдержадміністрації Віталій Коваль, наголосив на важливості налагодження співпраці нового голови державної адміністрації з депутатським корпусом, керівниками органів місцевого самоврядування та громадськістю, а також окреслив основні завдання, які стоять перед органами влади Рокитнівщини зокрема, визначивши пріоритетними реалізацію заходів із децентралізації влади, залучення інвестицій в район, а також питання боротьби з корупцією. Посадовець висловив впевненість, що життєвий та професійний досвід новопризначеного керівника райдержадміністрації дасть максимально позитивний результат для подальшого розвитку району, а особливо у непрості часи, які сьогодні переживає Україна.


В свою чергу новий керівник Рокитнівщини Viktor Minich щиро подякував за висловлену йому довіру і підтримку та висловив надію на те, що згуртована ефективна праця людей Рокитнівщини зробить район кращим.

На завершення голова обласної державної адміністрації Віталій Коваль відповів на питання, поставлені громадою району.

За матеріалами Рокитнівської РДА

 

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода