Вже зовсім скоро на зміну Кабану, який супроводжував нас весь 2019 рік, прийде Щур. Це перший знак у східному календарі. Але це місце щур зайняв не зовсім чесно, якщо вірити оповідкам. Він просто заліз на спину бика, таким чином випередивши усі інші знаки. На те, який буде 2020 рік по гороскопу впливає не лише тварина, але й стихія та колір, а це метал та білий відповідно. Саме в такій сукупності ми отримуємо 2020 рік Білого Металевого Щура.

Такому гризуну належать яскраві якості, як боротьба за справедливість та твердий характер. Плюс – стихія метал, котра також виділяє сильні якості: впертість, наполегливість, боротьба, стійкість та рішучість. Це все разом означає, що для того аби досягти успіху в цьому році треба буде зібратись з силами та відстоювати своє.

Коли саме за східним календарем приходить рік Білого Металевого Щура?

Усім відомо, що за китайським календарем Новий рік починається не 1 січня, як усі ми звикли, а на другий молодий місяць після зимового сонцестояння, тому дата святкування непостійна. У 2020-му році Щур прийде на зміну кабану 25-го січня, в суботу.який буде 2020 рік по гороскопу

 

2020 рік високосний, тому нас чекає чимало змін, яких саме, розкажемо далі

Багато людей, навіть, у 21 столітті вірять у те, що з високосним роком пов’язані лише погані речі, як катастрофи, втрати та невдачі. Колись в такий рік навіть не святкували весілля та не планували поповнення сім’ї. Відверто кажучи, це повинно викликати у вас лише сміх, краще зосередьтесь на тому яким буде 2020 рік по гороскопу, адже тут прогнози куди оптимістичніші. Приміром, білий колір є символом чистоти та щирості, тому цей рік буде сприятливим для тих, хто добивається своїх цілей чесним шляхом, береже навколишній світ та поважає інших. Проте, якщо ви планували якісь тіньові способи підзаробити чи хотіли досягти чогось, обманюючи інших, то це може привести до невдачі та повного розчарування.

Для того аби Щур був до вас прихильний, ви повинні бути тверді та рішучі у своїх переконаннях та добрими до оточуючих – тільки тоді цей гризун допоможе вам у всьому. Плюс цей звір скрупульозний і дуже любить достаток, тому у фінансовому плані теж все має бути відмінно. Подумайте, як ви можете заробити чесним шляхом і символ року вам з радістю в цьому допоможе.

Друга половина 2020-го року буде багата на зміни в багатьох сферах життя, вони будуть абсолютно несподіваними, інколи неприємними. Подумайте, як ви можете мінімізувати збиток і куди направити негативну енергію. Щур – складний знак, хитрий, злопам’ятний і вміє повернути обставини в свою користь. Тому весь рік потрібно бути напоготові, бо можуть вийти назовні питання, які вас дуже стривожать.

Як зустрічати наступний 2020 рік, щоб догодити його господарю?

новорічний стіл 2020Мабуть, ви одразу зрозуміли, що цього року для одягу та декору домівки слід обирати спокійні тони, приміром, сірий, білий, при цьому чудовим рішенням може стати і чорний колір. Можете використовувати також різноманітні аксесуари та прикраси з металу, проте не переборщіть із їх кількістю. Також астрологи радять обрати взуття сріблястого чи золотистого кольору, тому у дам буде можливість випросити у своєї половинки чергові туфельки для такого приводу.

Ще одна деталь – Щур дуже любить поїсти, тому ваш святковий стіл повинен «гнутись» від наїдків. Нехай він буде щедро вкритий, проте уникайте екзотики. Обов’язково, порадуйте хазяїна року сиром на столі. А скатертину краще обрати білого кольору, тобі ви усім вгодите і отримаєте красивий святковий стіл.

Від нас вам одна порада – живіть у своє задоволення та працюйте над досягненням цілей, тоді усі знаки гороскопу будуть для вас сприятливими!

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода