За інформацією Рівненськї обласної ради, згідно їхніх підрахунків, у минулому році на Рівненщину надійшло 13 тисяч 843 пакунки малюка. Видано ж було 12 тисяч 584 пакунки.

Найбільше бебі-боксів отримав Перинатальний центр Рівного - 2 тисячі 184 штуки та міський пологовий - 2 тисячі 655 штук. Зокрема, у Сарненський район надійшло 1 тисяча 198 пакунків малюка, у Володимирецький райн - 855 панкунків, у Березнівський район - 721 пакунок малюка та у Дубенський район - 717 пакунків.

До слова, кожна новоспечена мама отримує пакунок малюка для свого новонародженого малюка. У ньому знаходиться усе необхідне  речі, одяг, підгузки, ковдри, олійка для дитини, крем, присипка, пляшечка, серветка, пелюшки, темометр для вимірювання тіла температури та навчальні матеріали, як доглядати за новонародженим.

Також зазначають, що цьогоріч, бебі-бокси продовжують видавати. Триває їх закупівля, що відбувається в рамках техдопомоги  «Забезпечення соціального захисту та відповідального батьківства в Україні».

Варто додати, що у вересні 2018-го року Уряд запровадив іще один вид соцпідтримки материнства - пакунок малюка. Кожна жінка може безкоштовно отримати бебі-бокс із усім необхідним на перший період життя малюка, який формувався на основі опитувань матусь. А перелік їхнього вкладу формувався на основі розширених опитувань, що проводили у лютому місяці 2019-го року.

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода