Сьогодні голова Рокитнівської РДА Віктор Мініч, заступник голови районної ради Світлана Пахнюк, керівник групи «Розвиток Рокитнівщини» в районній раді Григорій Мініч, керівник фракції «Батьківщини» в раді Віктор Кириловець, керівник фракції УКРОПу в раді, керуючий справами ради Анатолій Герасимчук, депутати Юрій Бричка, Микола Ковалець, Анатолій Примак, Микола Маринич, головний лікар ЦРЛ Олег Костюк, медичний директор ПМСД Едуард Остапенко приїхали в Березове послухати людей. Основні питання - функціонування пологового відділення та побудова нової школи.

Пологове відділення не відповідає вимогам Національної служби здоров’я України, але там працюють люди, які готові перекривати дорогу тощо у випадку спроби закриття відділення.
Щодо школи, то там багато питань. Так до кінця і не вирішення питання землі, яке взаємопов’язане з проектом. Також на даний час на проект треба додатково 17 тисяч грн. Люди кажуть, що за цей час вони й самі зібрали би таку суму. В той же час в селі недавно встановили штучний майданчик для міні-футболу, який вартує 1 млн 300 тисяч грн, в тому числі туди пішли 650 тисяч грн з депутатського фонду депутата обласної ради, і люди ставлять питання, навіщо такі гроші були вкинуті в фактично не потрібний для села об‘єкт, якщо їх доцільніше було би направити частину на шкільний проект, а частину на устаткування для амбулаторії чи того ж пологового.
Результат зустрічі депутатів з людьми полягає в тому, що питання пологового скоріше всього зависне до осені, а по школі - буде робитися все, щоб якось зрушити той «віз» з місця.

За матеріалами Нашої Рокитнівщини

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода