Вчора місцями цікава була сесія районної ради. Пунктом другим було призначення Василя Бунька директором гімназії і в четвертий раз депутати не підтримали це рішення (всього 6 голосів «за» з 23 присутніх депутатів).

Більшістю голосів були підтримані зміни до Положення про управління об’єктами спільної власності про делегування голові районної ради права давати догани і звільняти з роботи керівників комунальних закладів за порушення трудової дисципліни (раніше це було прерогативою сесії районної ради).
Було прийнято рішення про звіти про свою роботу на наступній сесії керівників відділів освіти і культури.
Були виділені кошти на проекти та експертизу проектів по Березівській і Рокитнівській сільських школах та на деякі інші нагальні проблеми шкільних закладів.
У зв’язку з тим, що відділом освіти були подані пропозиції про виділення 35 мільйонів грн на ремонт та закупівлю обладнання для шкіл району із залишків освітньої субвенції, а до розподілу є вже менше 10 млн (не рахуючи 6 млн, які були призначені для ліцею в селі Рокитному), була створена робоча група по оцінці актуальності запропонованих пропозицій в складі Мініча Г. І., Музики О.І., Мигловця А.Х., Герасимчука А. А. та представника господарської групи відділу освіти.

За матеріалами Нашої Рокитнівщини

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода