На Рівненщині поліцейські припинили діяльність двох підпільних цехів з обробки бурштину.

У ході дванадцяти санкціонованих обшуків правоохоронці вилучили майже 42 кілограми бурштину-сирцю, обладнання для його обробки, а також викрили 15 осіб, причетних до незаконної діяльності.

Обшуки провели сьогодні, 20 лютого, оперативники управління стратегічних розслідувань в Рівненській області ДСР Нацполіції спільно зі слідчими слідчого управління поліції області за процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури.

Слідчі дії тривали на території Сарненського, Володимирецького та Зарічненського районів. Усього правоохоронці провели 12 обшуків за місцем проживання осіб, причетних до нелегального бізнесу. На території двох господарств розташовувались гаражні приміщення, спеціально обладнані необхідним устаткуванням. Звідси й велася «торгівля».

За результатами заходів поліцейські вилучили майже 42 кілограми необробленого та обробленого бурштину, а також спецобладнання.

Крім того, слідчі вилучили й приладдя для незаконного видобутку «сонячного» каміння та понад десять одиниць зброї.

Усе вилучене скеровуватиметься на експертизу.

Досудове розслідування у відкритих кримінальних провадженнях за статтею 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) та статтею 198 (придбання, отримання, зберігання чи збут майна, одержаного злочинним шляхом) Кримінального кодексу України триває. Поліцейські встановлюють коло осіб, причетних до протиправної діяльності.

Відділ комунікації поліції Рівненської області

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода