В області діє штаб, до якого увійшли медики, рятувальники, прикордонники та поліція.

Лікарі готові надавати всю необхідну медичну допомогу пацієнтам, усі мають чіткий план дій, поінформовані про те, що робити у випадку фіксації COVID-19.

У лікарнях Рівного та Сарн є інфекційні бокси, виділені спеціально на випадок підозри на COVID-19. За необхідності госпітальну базу розширять і задіюватимуть усі інфекційні відділення в районах.

До надання допомоги можуть бути залучені 634 медпрацівники. Всі заклади охорони здоров’я мають необхідний запас засобів індивідуального захисту та дезінфікуючих розчинів. Затверджено дві спеціалізовані екстрені бригади медичної допомоги для транспортування до визначеної госпітальної бази.

На сьогодні у міській лікарні Рівного перебуває студент із Чернівців, який, маючи симптоми вірусної хвороби, зателефонував на «гарячу» лінію управління охорони здоров’я. У хворого відібрані аналізи.

☎️ «Гаряча» лінія управління охорони здоров’я (0362) 26-67-34.

☎️ Урядова телефонна лінія 15-45.

До групи ризиків ураження коронавірусом відносяться люди старшого віку та працівники сфери обслуговування – медики, поліція, прикордонники. Серед таких і подорожуючі, які повертаються із країн, де зафіксовані випадки COVID-19. Одразу після повернення в Україну перше, що треба зробити, це зателефонувати до свого сімейного лікаря. Він порадить наступні кроки. Також відпрацьовується В аеропорту Рівного та на кордоні з Білоруссю обстежують усіх подорожуючих людей на наявність високої температури. «Обласна адміністрація для цього виділила 20 безконтактних термометрів. Щодня прикордонники Рівненщини обстежують близько 1000 подорожуючих. На сьогодні жодної людини із високою температурою на кордоні не зафіксували.

Епідеміологи готові працювати в осередках вогнищ, для медиків були організовані відповідні навчання.

На сьогодні на Рівненщині жодних обмежень про проведення масових заходів не має.

Ситуація під контролем, але закликаємо кожного бути суспільно відповідальним.

За матеріалами Рівненської ОДА

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода