Зовсім скоро з легкої руки голови Рівненської ОДА Віталія Коваля з посади головного освітянина області піде Григорій Таргонський. Заступник Коваля, Сергій Подолін, намагається пропихнути в крісло начальника старого колегу по фракції БПП – Олександра Набочука. Так, того самого, котрий «похоронив» галузь науки та освіти у Рівненському районі, займавши посаду очільника.

Чим саме загрожують такі зміни освіти на Рівненщині поки можна тільки уявити. Адже замість висококваліфікованого спеціаліста науки область отримає «жах» ще донедавна районного масштабу.
Замом головного освітянина Рівненщини став депутат, який «похоронив» галузь знань в області
На фото Олександр Набочук

На початку березня Набочука «поставили» заступником керівника Управління освіти Рівненщини. Цілком ймовірно, коли на шостому поверсі Таргонського «дожмуть» з посади, табличку зі своїм іменем як «в.о. начальника Управління» отримає сам Набочук. Припускаємо, що станеться це вже цього місяця, оскільки нинішнього очільника мають перевести на нову посаду – керівником Центру підвищення кваліфікації держслужбовців. Так би мовити, «компенсація» за звільнення. Сам чиновник підтвердив, що конкурс виграв і заява на переведення справді написана. Однак, про остаточну «рокіровку» поки говорити рано.

То за які заслуги звільняють Таргонського?

Досить дивні рішення останнім часом приймають у будівлі зі скляними стінами. Високо компетентних людей заміняють на кумів-братів-коханок. При цьому, добре, якби «попєрєдніків» таки замінювали на професіоналів. Але на кого міняють Таргонського..?

З 1997 року Григорій Таргонський розпочав свою кар’єру, як педагог. Він був вчителем середньої школи у селі Котовське, АР Крим.  Активно популяризував проукраїнські ідеї серед російськомовного населення в Криму. У 2004 році перебрався на Рівненщину і став обіймати посаду директора Купельської ЗОЖ у Рокитнівському районі. З 2005 року очолив Рокитнівський відділ освіти при місцевій РДА, у 2010 році став заступником голови цієї ж установи. З 2012 року і по наш час працював начальником Управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації.

За час роботи неодноразово отримував почесні грамоти та нагороди за заслуги. Зарекомендував себе як висококласний спеціаліст та професіонал. Вивів освіту в області на відповідний рівень: як у містах, так і у селах. За час роботи було відкрито 27 інклюзивно-ресурсних центрів для особливих діток та ще 27 опорних шкіл, котрі повинні підняти якість освіти серед сільського населення. Дбав про безпеку дітей та про те, як вони добираються до навчальних закладів. Вирішив питання із закупівлею шкільних автобусів, яких в області налічують 46 одиниць, та привчав працівників до щеплень.

Однак, комусь не вгодив.

«Хто є ініціатором таких кадрових змін в освіті області» – питання риторичне. Вочевидь, кандидатура людини, котра грабувала та принижувала викладачів у районі посадовцям РОДА більше до вподоби.

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода