14 березня 2020 року відбулася відеоконфренція із Рівненською облдержадміністрацією під керівництвом голови облдержадміністрації Віталія Коваля за участю голови райдержадміністрації Віктора Мініча, голови районної ради Анатолія Кінчура, голів сільських (селищних) рад, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників лікувальних установ та державних контролюючих органів у зв’язку із запобігання поширенню коронавірусної інфекції та введення обмежувальних заходів на території Рівненської області.

На селекторній нараді прийняли рішення, що від сьогодні на Рівненщині починає роботу Цілодобовий оперативний штаб при Рівненській ОДА.

З 16:00 год. 14 березня, починає діяти обласна гаряча лінія, по якій кожен мешканець може отримати всю інформацію щодо протидії коронавірусу.

Номер гарячої лінії 0 800 500 078.

Самоізолюватися повинні ті особи, які нещодавно прибули з-за кордону. Вони повинні бути на тісному зв’язку із сімейним лікарем. Слід пам’ятати, що карантин в навчальних закладах — це не канікули.

Дітям не варто проводити час в публічних місцях щоб не підхопити хворобу.

Наполегливо рекомендуємо уникати місць скупчення людей та при прояві перших симптомів захворювання звертатися до медичних закладів.

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода