Для цього органи соціального захисту населення працюють у звичному режимі. Втім, звертаються до громадян з розумінням поставитися до обмежувальних заходів в умовах карантину та не створювати черг під кабінетами.

 

«Допомогу зможуть отримати усі. Для того, щоб запобігти поширенню коронавірусу на Рівненщині необхідно уникати великого скупчення людей, адже це призводить до загрози розповсюдження інфекції. Тому ми пропонуємо максимально використовувати можливість дистанційного звернення громадян. Це можна зробити за попереднім записом, консультування населення через телекомунікаційний зв'язок - у телефонному режимі, електронною поштою, через мережу Інтернет», - розповів начальник департаменту соціального захисту населення рівненської ОДА Олексій Шамак.

В свою чергу перша заступниця начальника департаменту соцзахисту Анна Закусілова наголосила, що в Україні прийняті закони України спрямовані на протидію поширенню коронавірусу.

Документи передбачають, що на період карантину:
не нараховуються штрафи за несплату житлово-комунальних послуг,
забороняється зупиняти надання житлово-комунальних послуг у разі їхньої неоплати або оплати не в повному обсязі,
заборонене примусове виселення громадян за несплату житлово-комунальних послуг.
також не слід переживати громадянам за невчасну подачу документів на соціальну допомогу. Згідно нових законів через це громадянина не позбавлять права на призначення допомоги, зокрема житлових субсидій.
Джерело Департамент соціального захисту населення Рівненської облдержадміністрації

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода