Первинка в звичному режимі, вторинна допомога з обмеженнями. Як працюють лікарні під час карантину, роз’яснили в управлінні охорони здоров’я Рівненської ОДА.

Відсьогодні обласні, районні та міські лікарні припиняють планові операції та консультації, окрім невідкладної та ургентної допомоги. Хворим із ускладненими патологіями потрібно мати направлення від сімейного лікаря або медичної установи.

Під час звернення до лікувального закладу відвідувачі повинні мати засоби індивідуального захисту, зокрема, маску. Таких обмежень необхідно дотримуватися, щоб  не допустити поширення коронавірусної інфекції.

Усі поліклініки та центри первинної медико-санітарної допомоги області  на час карантину до 3 квітня будуть працювати в штатному режимі. Проте, відмінені диспансерні огляди.

 Сімейні лікарі будуть приймати, як звичайно, але в лікарнях просять не нехтувати масками під час відвідувань, особливо,  якщо пацієнт прийшов на прийом з ознаками хвороби. А ще на первинній ланці пацієнтам порадили звертатися до лікарні лише у разі крайньої необхідності. Краще не наражати себе та інших на небезпеку. Отримати консультацію лікаря можна або в телефонному режимі, або ж онлайн.

Травмпункти  та невідкладна допомога працює у штатному режимі.

Нагадаємо, такі заходи вживаються з метою попередження поширення коронавірусної інфекції та зменшення ризику, пов'язаного з інфікуванням COVID-19 як населення Рівненської області, так і медиків.

Крім того, Урядом доручено максимально підготувати та перепрофілювати медичні заклади для прийому та лікування інфікованих хворих у тяжких станах.

Адміністрації лікувальних закладів дякують за розуміння та приносять свої вибачення за тимчасові незручності.

За матеріалами Рівненської ОДА

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода