У Єврокомісії презентували ці критерії для того, аби країни ЄС мали загальну рамку. Для зняття карантину в країнах має бути: 

*Перший, епідеміологічний критерій, передбачає суттєве сповільнення поширення інфекції протягом тривалого часу: зменшення кількості нових заражень, нових госпіталізованих хворих та пацієнтів у відділеннях інтенсивної терапії.

*Другий критерій – спроможність системи охорони здоров’я країни: чи зможе вона впоратися з навантаженням, якщо після послаблення обмежень кількість заражень знову почне зростати.

*Третій критерій – спроможність до моніторингу, що включає також можливість широкомасштабного тестування населення для відстеження поширення вірусу, відстеження та ізоляції контактних осіб хворих, якщо виникатимуть нові спалахи.

У презентованій дорожній мапі зазначається, що країни-члени можуть самостійно визначити, як оцінювати відповідність кожному з критеріїв. 

Принаймні до першого критерію в Україні ще далеко - за минулу добу зафіксували майже чотири сотні нових випадків коронавірусу, що є черговим антирекордом. 

Крім того, громадяни України відзначають незадовільний стан системи охорони здоров'я. 

Зауважимо, що в ЄС низка країн вже готуються до виходу з карантину. 

 Про це повідомляє "Українська правда". 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода