Про 300 тисяч грн політичного "хабаря" районному ради калу, знятих з покрівель шкіл в Дубному і Боровому

Уже, кажуть, якісь наїзди на "Нашу Рокитнівщину" розписав один місцевий радикал за допис про ситуацію з коронавірусом. З питаннями до керуючого справами районної ради. Вчергове звинувачуючи керівника виконавчого апарату районної ради в тому, що він вроді особисто керує всім районом, він забирає гроші у медиків, освітян, культпрацівників - і все собі. І якби ж один радикал писав щось подібне. І якби ж не долучалися до нього деякі навіть юристи, пишучи, що в декларації ще не вказані захмарні преміі і надбавки. Дивно, що дехто тій писанині ще й вірить.
Так от - в деклараціях вказуються всі виплати. Але ж так хочеться щось приписати?

Але чомусь ці "ради кали" бояться зачепити тих, хто насправді керує районом, або й тими ж сільськими та селищними радами, навіть подивитися їхні декларації. Чому? Бо страшно? Бо треба буде щось просити?
А там, в багатьох деклараціях - в півтора-два рази більші суми. В голови сільської ради, де проживає "ради кал" - на 120 тисяч більша зарплата за 2018 рік, ніж в керуючого справами районної ради. І так далі.

В районній раді (як і в сільських та селищних) саме депутати районної ради визначають розмір премій голові і заступнику, але цей "ради кал", будучи депутатом райради, за 5 років НІ РАЗУ не підняв питання щодо зменшення, наприклад, премій голові ради. Ні разу не запропонував внести на порядок денний це питання, хоча має таке право.

Але шуму стільки щодо будь-чого... Особливо захищаючи реальну корупцію на тих же тендерах у відділі освіти, про що не раз озвучувалося на сторінках "Нашої Рокитнівщини".

На сесії районної ради 10 квітня цей радикал спочатку проголосував проти приєднання Березівського пологового відділення до центральної районної лікарні, але після перерви, коли його вивів в коридор для розмови Григорій Мініч і пообіцяв виділити 300 тисяч грн на продовження ремонту Кисорицької школи - той погодився здати пологове відділення в Березовому і проголосував за.

За 300 тисяч. Яких не було в проекті рішення, але які зняли з покрівель шкіл в селах Дубно і Борове і віддали на Кисоричі за голос ради кала.
Оце і є ціна радикальним голосам в районі. Хоча, до речі, коштів на закінчення добудови школи в Кисоричах треба ще більше 5 мільйонів.

Те саме можна багато розказати і щодо медицини, освіти, культури. Бо можна багато кричати без толку, а рішень ніколи не буде ніяких - саме так працюють деякі депутати. Продаючи свій голос за конкретно визначену ціну. Порівняно невелику. За чийсь рахунок. Навіть за рахунок свого села, яке часто стає "жертвою" свого крикливого депутата, не отримуючи в належній мірі фінансування на школу, дороги тощо.

А щодо декларацій - "Наша Рокитнівщина" озвучить на своїй сторінці найбільші декларації посадовців району, як тільки завершиться строк подання декларацій.

 

А це відео - про те, хто просовував в політиці радикальну партію, за версією bihus.info

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода