Про сьогоднішню сесію районної ради декілька слів. Головним питанням, ради чого і збирали сесію, було виділення 197 тисяч 655 грн на стоматологічну поліклініку. Ця цифра була узгоджена з керівником і головним бухгалтером поліклініки. Районний бюджет недовиконаний на більш ніж два мільйони. Тому коштів по факту вільних нема де брати.

За те, щоб прийняти всі раніше узгоджені зміни до бюджету - на попередніх перемовинах, на бюджетній комісії, на президії, - не проголосували чотири депутати: Кушнір Микола, Берташ Олексій, Крупенко Анатолій, Новоселецький Микола.
Питання було, після прохання начальника фінуправління, поставлене ще раз на голосування - і знову той же результат. 16 чоловік з 20 присутніх голосували за, а для прийняття рішення потрібно 18 голосів (більшість від загального складу ради в 34 депутати).

Тобто стоматологію перераховані чотири депутати залишили без коштів. А також не отримала культура 98 тисяч 800 грн на нарахування по оплаті праці та листи непрацездатності по вагітності і пологах - з тих коштів, які в культурі були зекономлені на енергоносіях.
Не отримала центральна лікарня і ПМСД по 50 тисяч грн на пальне - і це коли стрімко росте захворюваність на коронавірус.
Не були спрямовані кошти на забезпечення телемедичним обладнанням охорони здоров’я, виділені раніше Рокитнівською та Борівською сільськими радами.

Не були направлені зекономлені в освіті кошти на:
- послуги по біологічній очистці стічних вод в Познані і Глинному - на загальну суму 45 тис. 564 грн.
- послуги по страхуванню здоров’я дітей-сиріт (73 дитини) на суму 34 741 грн;
- на придбання шин для автобуса Кисорицької школи 17 000 грн;
- заміну електролічильників в Познані, Глинному, Сновидовичах, Остках - 12 000 грн.
- на сантехнічні матеріали, ремонт вбиральні, заміну лічильника в Дерті - 12 695 грн;
- доставку підручників - 10 000 грн;
- страхування 10 шкільних автобусів - 8 000 грн;
- запчастини - 10 000 грн.
Також не були внесені необхідні зміни до проекту школи в Карпилівці.

Уявіть собі: чотири людини не дали можливості прийняти всі ці рішення заради своїх по факту політичних уже передвиборчих гасел. Такого я ще не пам’ятаю за майже 5 років депутатом.

Вкотре не було прийнято рішення і по призначенню Василя Бунька директором школи - всього 8 голосів за.

Щодо змін до бюджету: спробуємо на четвер, незважаючи на карантин, ще раз зібрати депутатів. Група «Розвиток Рокитнівщини», в яку входять депутати від різних фракцій, спробує зібрати більшість у 18 депутатів, щоб не залежати від політичних вибриків вищеназваної четвірки від партій Порошенка і Ляшка і прийняти необхідні зміни до бюджету.
До речі, один із вказаної четвірки уже голосно заявляє, що буде головою ОТГ, і інші троє очевидно що також мріють стати головою ОТГ. Можливо в цьому і є причина сьогоднішньої їхньої поведінки - попіаритись на буцімто турботі про людей, по факту роблячи все навпаки.

Анатолій Герасимчук, депутат районної ради

P.S. Мені як депутату задавали люди питання по інсуліну. Головний лікар ЦРЛ надав відповідь, що аптеки забезпечені інсуліном до кінця року. Якщо в когось є інша інформація: звертайтесь, спробуємо розібратись.

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода