Сайт розробили в рамках оновленої концепції «Рівненщина туристична». Онлайн платформа RIVNE.TRAVEL має на меті покращити взаємодію між туроператорами, музеями, заповідниками, туристично-інформаційними центрами, гідами та туристами. Про це інформує Рівненська ОДА.

Як розповіла під час презентації заступниця начальника управління культури та туризму Рівненської ОДА Ярослава Гаврилова, наразі сайт включає інформацію про 182 туристичні локації, 40 готових маршрутів, 23 екскурсоводів. Розміщено 48 віртуальних подорожей, а з часом кількість 3D-турів зросте до понад сотні.

«Сайт дуже зручний у користуванні. Користувачі можуть з легкістю знайти інформацію про туристичні об’єкти. Кожен розділ є клікабельним та має окрему сторінку. Це: місця, маршрути, гіди, екскурсії, натхнення та 3D-тури», - зазначає Ярослава Гаврилова.

Розділ «Місця» - це інформаційна основа сайту. Зараз там розміщено 182 локації з фото та інформацією, а також їх розташування з прив’язкою до GoogleMaps. Цей розділ дозволяє переглянути об’єкти та створити свою власну подорож.

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода