Прокуратурою Рівненської області 28.05.2020 направлено до Рокитнівського районного суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно організатора та двох учасників організованої групи, які обвинувачуються у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 203-2 КК України (незаконне зайняття гральним бізнесом вчинене організованою групою).

За даними слідства, 53-річна жителька Рокитнівського району із двома спільниками реалізовуючи злочинний намір на отримання прибутку, діючи в порушення вимог Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні», на території смт. Рокитне організували незаконну діяльність мережі гральних закладів, під виглядом торгівлених назв «Чебуречна» та «Рікос», у яких надавався доступ до азартних ігор із можливістю отримання виграшів.

Незаконну та протиправну діяльність осіб було викрито та припинено  працівниками поліції.Зокрема, вказані особи здійснили активні і цілеспрямовані дії на пошук та оренду приміщень, підключення закладів до глобальної комп’ютерної мережі Інтернет, закупівлю та встановлення у них комп’ютерної техніки із програмним забезпеченням, що надавав вільний доступ до ігрових стимуляторів, чим створили умови усім бажаючим узяти участь в азартних іграх.

В межах кримінального провадження з приміщень, де надавалися послуги з азартних ігор було вилучено комп’ютерну техніку, яка слугувала знаряддям для організації грального бізнесу, незаконно здобуті грошові кошти та документацію, яка зафіксувала протиправну діяльність осіб.

Досудове розслідування у провадженні здійснювалось  слідчими СУ ГУНП в Рівненській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода