Свято останнього дзвоника 2020 вперше в історії проводять без урочистостей з нагоди вручення документів про середню загальну освіту. Через карантинні обмеження директори шкіл, класні керівники, вітають випускників та їхніх батьків дистанційно - через соцмережі та месенджери.

Останній навчальний день цього року - 29 травня. Документи про повну загальну середню освіту випускники зможуть отримати безпосередньо у закладі на початку серпня після складання ЗНО.

Як розповів в.о. начальника облуправління освіти Олександр Набочук "Вступна кампанія стартуватиме з 1 серпня.  Окрім того, 16 851 учнів 4-го класу та 13 294 дев’ятикласників звільнені від проходження Державної підсумкової атестації. Оформлення документів про початкову та базову середню освіту, табелів має бути завершено до 15 червня, – зазначив Олександр Набочук.

"Документи для випускників 9-х класів будуть видаватися за шкільними графіками з урахуванням особливостей карантину. Документи тих учнів, які не планують навчатися в іншому закладі освіти, варто надіслати електронним зв’язком, а вже у вересні видати паперовий варіант", – зазначили в ОДА.

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода