В селі Березове завершені роботи з будівництва та реконструкції повітряної лінії 0,4 кВ. У населеному пункті було здійснено заміну близько 2 км повітряних ліній та встановлено розвантажувальну щоглову трансформаторну підстанцію.

Реконструкція проводилася згідно з інвестиційною програмою ПрАТ «Рівнеобленерго» на 2020 р., затвердженою НКРЕКП. Вартість робіт у с. Березове склала майже 1 млн. 300 тис. грн. Загалом, згідно з інвестпрограмою ПрАТ «Рівнеобленерго» у 2020 році на будівництво, модернізацію, реконструкцію, технічне переоснащення електричних мереж та обладнання Рівненщини передбачено понад 92,5 млн.грн. Варто зауважити, що паралельно з реалізацією заходів інвестпрограми у с. Березове працівниками Рокитнівського РЕМ проведено капітальний ремонт трансформаторної підстанції (КТП-82) та повітряної лінії 0,4 кВ протяжністю майже 7 км.

Технічне переоснащення повітряних ліній здійснюється самоутримнимт ізольованим проводом, що унеможливлює короткі замикання під час негоди, аварійні відключення при взаємодії з зеленими насадженнями, тобто робить електропостачання значно надійнішим.

Про це повідомляє ПрАТ «Рівнеобленерго».

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода