Сьогодні, 2 червня, під час брифінгу голова Рівненської ОДА Віталій Коваль повідомив, що за період карантину на Рівненщині посилили контроль за цінами.

«Під моніторинг в області підпадали супермаркети 16 мереж та магазин  облспоживспілки. Контролюються ціни на соціальні продукти, ліки та нафтопродукти», - зазначив голова області.

Такий контроль пов’язаний із зростанням роздрібних цін на деякі категорії продуктів. Раніше Рівненська ОДА повідомляла, що з початку березня вартість гречки зросла більше ніж на 50%. Значне підвищення цін зафіксовано в деяких мережах і на овочі.

Як повідомили в департаменті економічного розвитку та торгівлі ОДА, наразі під такий моніторинг в області підпадають мережі супермаркетів «Арсен», «Фреш», «Фоззі», «АТБ», «Торба», «Новус», «Еко», «Фуршет», «Сім сім», «Велмарт», «Саммаркет», «Метро», «Сім 23», «Сільпо», ТзОВ «Овіс», а також мережа магазинів облспоживспілки.

Соціальнозначущими визначено такі продукти харчування – хліб, макарони, борошно, крупи, м'ясо, ковбаси, молоко, сири, сметана, яйця, масло, олія, цукор, капуста, цибуля, буряк, морква, картопля, сіль.  Окрім продуктів харчування, слідкуватимуть за цінами на ліки (антибіотики, жарознижувальні та знеболювальні), а також нафтопродукти.

За матеріалами Рівненської ОДА

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода