У МОЗ назвали умову, за якої в Україні знову можуть запровадити жорсткий карантин.

Деталі: Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко повідомив, що наразі в Україні недоцільно запроваджувати жорсткі карантинні обмежувальні заходи.

Однак при цьому, він уточнив, що у разі повної заповненості хворими на COVID-19 всіх ліжко-місць, які підготовані для госпіталізації таких хворих у лікарнях, Україна вимушена буде знову запровадити жорсткий карантин.  

Коментуючи дані про те, що медична система може забезпечити 50 тисяч ліжко-місць для хворих на COVID-19, Ляшко уточнив, що таку кількість підготованих місць вдалося забезпечити завдяки попередньому карантину.

Лікар також уточнив, що зараз МОЗ прораховує, яка кількість хворих на день, протягом 1-2 тижнів, призведе до стовідсоткового заповнення ліжок.

Коментар: “Наприклад, якщо говорити про якусь цифру Х. Два тижні – це інкубаційний період, в середньому. Тоді, я, як санітарний лікар, буду говорити: дивіться, ми вийшли на цю цифру, у нас залишилося 2 тижні, й у нас іншого виходу нема, окрім як іти за прикладом Ізраїлю, Мадриду, Парижу і запроваджувати жорсткі карантинні обмежувальні заходи. Тут уже не можна буде знайти баланс між економікою і порятунком життя“, – каже Віктор Ляшко.

Джерело: сайт Українська правда

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода