22 січня в Рокитнівському районному будинку культури відбулися урочистості, присвячені 99-й річниці з дня проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Як повідомляється на сторінці Рокитнівської РДА в фейсбуці, в даному заході взяли участь представники органів виконавчої влади, районної ради, підприємств, організацій району та молодь. Під час урочистостей згадали про роковини трагічної загибелі активістів Євромайдану та про події, пов’язані зі 100-річчям бою під Крутами.

З Днем Соборності України присутніх привітали спільно голова Рокитнівської райдержадміністрації Микола Кушнір та голова районної ради Анатолій Кінчур. Під час вітання голова райдержадміністрації Микола Кушнір зазначив: «В 1919 році збулася мрія українського народу жити однією сім'єю на своїй землі, в єдиній державі, не розділеній кордонами і не розірваній між ворогуючими державами. Здійснилось те, чим жили і за що вмирали кращі сини України. На превеликий жаль, зараз наша країна і наш багатостраждальний народ переживають ще одне тяжке, болюче і жорстоке випробування – збройну агресію з боку сусідньої Росії. Тому, ще раз хочеться подякувати учасникам Антитерористичної операції, які нині захищають східні кордони. Тому я переконаний, що і молодь дивиться вже по іншому на свою державу, її історію і все здатна робити, щоб Україна з кожним роком ставала все кращою, сильнішою і люди відчували її турботу, відчували, що держава це їхня і для них. Зі святом Вас!».

Хвилиною мовчання учасники зібрання вшанували пам’ять всіх полеглих за гідність та свободу українського народу, за територіальну цілісність нашої держави. Під час урочистостей присутні мали можливість насолодитися тематичною концертною програмою, яку підготували працівники працівники районного будинку культури, аматорські колективи та вихованці дитячої музичної школи.

facebook.com

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода