Сьогодні в Рокитнівському районному будинку культури відбувся захід, присвячений підсумкам спортивних досягнень Рокитнівського району за 2017 рік. На заході були присутні переможці та призери чемпіонатів України та області за 2017 рік, а також почесні гості свята, повідомляє Рокитнівська районна рада.

З теплими словами привітань до спортсменів звернувся голова районної ради Анатолій Кінчур та вручив грошові винагороди і Подяки голови Рокитнівської районної ради за вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту у Рокинівському районі у 2017 році:

Паньку Олександру Миколайовичу – вчителю фізичної культури Рокитнівського НВК «Школа І ступеня - гімназія»;
Ваврику Юрію Андрійовичу – вчителю фізичної культури Томашгородського НВК «Школа І-ІІІ ступенів - ліцей»;
Лопузі Миколі Михайловичу – вчителю фізичної культури Сновидовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Також Подяки голови Рокитнівської районної ради за вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту у Рокинівському районі у 2017 році Анатолій Кінчур вручив:

Бричці Станіславу Івановичу – Кисорицькому сільському голові;
Волевачу Василю Олексійовичу – Масевицькому сільському голові;
Карповцю Юрію Петровичу – Глиннівському сільському голові;
Гончару Петру Михайловичу – Рокитнівському сільському голові;
Ничипорчуку Олександру Іллічу – керівнику Рокитнівської дитячо-юнацької спортивної школи Рокитнівської районної ради.

Голова райдержадміністрації Микола Кушнір вручив кращим спортсменам району від народного депутата України Василя Яніцького та райдержадміністрації грамоти, подяки та грошові винагороди. Такі подяки отримали і депутати районної ради Кириловець Віктор Іванович, Крупенко Анатолій Корнійович.

На святі від свого імені спортсменів привітав та вручив грошові винагороди депутат Рівненської обласної ради Охремчук Віктор Павлович.

Депутат районної ради Герасимчук Анатолій Андрійович подарував вихованцям Рокитнівської дитячо-юнацької спортивної школи боксерський мішок та шоломи.

Урочистості закінчилися побажаннями спортсменам і надалі своїми досягненнями прославляти Рокитнівщину в Україні та за її межами.

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода