Відповідно до Постанови Верховної Ради України «Про утворення та ліквідацію районів», наказів Національної поліції України про затвердження змін до структури територіальних органів поліції та про організаційно-штатні зміни в ГУНП в Рівненській області відтепер утворені чотири територіальні підрозділи поліції.

Так, до складу  Рівненського районного управління поліції входитимуть сім відділень: відділення поліції № 1 у м. Рівне; відділення поліції № 2 у м. Костопіль; відділення поліції № 3 у м. Острог; відділення поліції № 4 у м. Березне; відділення поліції № 5  у смт Гоща; відділення поліції № 6 у м. Здолбунів; відділення поліції № 7 у м. Корець.

Вараський районний відділ поліції має у своєму складі відділення поліції № 1 у селищі Володимирець і відділення поліції № 2 у селищі Зарічне.

До Дубенського районного відділу поліції входять відділення поліції № 1 у селищі Млинів, у складі якого — сектор поліцейської діяльності № 1 (смт Демидівка), та відділення поліції № 2 у м. Радивилів.

Сарненський районний відділ поліції включатиме відділення поліції № 1 у місті Дубровиця та відділення поліції № 2 у селищі Рокитне.

Тимчасове виконання обов’язків за посадою начальника у Рівненському районному управлінні поліції доручено підполковнику поліції Штебі Роману Юрійовичу, у Вараському районному відділенні поліції — підполковнику поліції Яковчуку Руслану Васильовичу, у Дубенському районному відділенні поліції — полковнику поліції Семеренку Юрію Васильовичу і у Сарненському районному відділенні поліції — капітану поліції Гольонку Григорію Васильовичу.

Відділ комунікації поліції Рівненської області

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода