Освіта, медицина, інклюзія, будівництво. І це ще не весь перелік сфер, що отримають фінансову підтримку від держави. Гроші щороку виділяються на кожну область.

«Загалом на область затвердили 5 мільярдів 964 мільйони гривень. Кошти у вигляді субвенцій надійдуть до бюджету області, частину з них уже розподілено. Фінансова підтримка здебільшого буде спрямована на стабілізацію роботи в громадах, тому керівникам важливо більше спиратися на бюджетну самостійність в рамках децентралізаціїі», - зазначив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Так, базова дотація разом з додатковою дотацією місцевим бюджетам складатиме 1,2 млрд грн. Це зокрема, кошти на утримання закладів соціально-культурної сфери.

90 млн грн субвенції передбачили на підтримку окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я. Це зокрема, кошти на інсулін, а також утримання закладів, які не фінансуються через НСЗУ.

Рекордна сума виділена на житло для сиріт Рівненщини. Цьогоріч для області передбачили субвенцію у розмірі 40,2 млн грн.

Збільшена освітня субвенція. Цьогоріч вона складе 4,1 млрд грн.

На завершення реалізації проєкту Світового банку, що передбачає реконструкцію амбулаторій у сільській місцевості, спрямують 32,7 млн грн.

На державну підтримку особам з особливими освітнім потребами виділили 23,7 млн грн. Кошти передбачені на виплати зарплати педагогам, які здійснюють супровід таких діток, придбання засобів корекції тощо.

На будівництво, ремонт, реконструкцію доріг передбачили 430 млн грн.

Рівненська ОДА

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода