Під час досудового розслідування зібрано достатньо доказів, а у суді прокурором доведено, що 22 травня 2019 року обвинувачений, раніше судимий за майнові злочини, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, виманив на пилораму в селі Сновидовичі її власника, щоб позичити у нього гроші на випивку.

Але коли отримав відмову – наніс 43-річному чоловікові декілька ударів дерев’яним брусом, від яких потерпілий помер на місці події. Крім того, обвинувачений, діючи умисно, з особливою жорстокістю, усвідомлюючи, що завдає потерпілому особливих передсмертних фізичних страждань, залив останньому у ротову порожнину нафтопродукт.

Після вбивства зловмисник забрав у загиблого 900 гривень та попросив свого знайомого допомогти сховати труп. Разом вони вивезли тіло в багажнику позашляховика, який належав потерпілому та викинули його на Житомирщині, на узбіччі траси.

За результатами судового розгляду вбивцю засуджено до довічного позбавлення волі із конфіскацією всього належного йому на праві власності майна, а його співучасника – до 5 років ув`язнення.

Вирок законної сили ще не набрав.

За матеріалами прес служби прокуратури Рівненської області

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода