Виїзну нараду з питань розгляду ризиків підтоплення сьогодні провів на березі Осницького водосховища голова Рівненської обласної адміністрації Віталій Коваль.

На березі Осницького водосховища виїзну нараду з питань розгляду ризиків підтоплення сьогодні провів голова Рівненської обласної адміністрації Віталій Коваль. Участь в ній прийняли заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Антоніна Гордійчук, керуючий справами виконавчого комітету Анатолій Герасимчук, староста Вадим Сікора, начальник відділу житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою Сергій Новак, головний спеціаліст з питань цивільного захисту та мобілізаційної роботи Олексій Масовець.

Об’єм Осницького водосховища становить 3,5 млн м кубічних. На сьогодні частина елементів кріплення дамби та гідротехнічної споруди потребують заміни та проведення відновлювальних робіт. У цьому році планується виготовлення проектно-кошторисної документації для їх капітального ремонту, орієнтовна вартість робіт - 1 млн 200 тисяч грн.

На сьогодні підйом води до критичного рівня складає 1,4 м, тому загрози підтоплення поки що нема. Відповідні служби постійно моніторять ситуацію і вживають всіх необхідних заходів щодо контролю рівня води.

За матеріалами Рокитнівської селищної ради

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода