На урочистостях з нагоди Дня незалежності Республіки Білорусь та Дня міста Столін побували делегації з Рокитнівського та Дубровицького районів. До складу делегацій також увійшли керівники Рокитнівської та Дубровицьких районних рад Анатолій Кінчур та Микола Кухарець, начальник відділу освіти Наталія Ярмошко, повідомляє Рокитнівська РДА.

Українці долучилися до заходів, які були передбачені програмою свята, зокрема, огляд виставки декоративно-ужиткового мистецтва, виступу колективів художньої самодіяльності та музичного духового оркестру прикордонників. Привітати музичним подарунком білорусів з нагоди свята прибув і колектив народних аматорів мистецтва з Дубровиччини.

До речі, в цей день, у рамках святкування, відбувся міжнародний турнір з футболу ветеранів в якому взяли участь три українські команди з Рівненщини: Рокитнівська, Дубровицька та Сарненська. Змагання завершилися перемогою рокитнівчан, а дубровицькі футболісти посіли третє місце.

Керівники районів також взяли участь у покладанні квітів до пам’ятних знаків загиблим воїнам Другої світової війни.

Під час спілкування українці подякували білорусам за активну співпрацю, адже саме з Білорусією діє спрощена система перетину Державного кордону жителями України з північних районів Рівненщини під час збору дикоросів. 

Окрім того, під час перебування у Столінському районі, наша українська делегація мала змогу ознайомитися з інфраструктурою міста Столін та побувала у спортивно-оздоровчому комплексі «Аквамарин», де функціонує чудовий басейн, працюють сауна та тренажерні зали. 

А ще, відвідали українці фермерське господарство «Ольшани», де провів екскурсію по своїй вотчині господар Іван Гриб. Дуже цікаво було оглянути його тепличне господарство по вирощуванню помідор, сади плодових дерев, які розміщені на десятках гектарів та насадження лохини.

«Нас вразила організованість та дисципліна білорусів, культура поведінки, дбайливе та бережне ставлення до інфраструктури міста, озеленення і чистоти. Нам є що перейняти у наших сусідів, але є чим і похвалитися й самим», - розповів голова Рокитінвської РДА Микола Кушнір.

Завершилися святкування в Століні Дня незалежності об 23.00 урочистим виконанням Державного Гімну Білорусії в центральному парку міста, до якого долучилися усі столінці та гості. Неперевершеним був і святковий салют.

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода