На Рівненщині хочуть запровадити єдину систему відеоспостереження - про це повідомили у РОДА. Така система дасть змогу створити потужну територію безпеки. "Безпечну Рівненщину" обговорювали на засіданні Координаційно-консультативної ради з питань місцевого самоврядування.

Програма передбачає запровадження єдиної системи відеоспостереження на усій території області, що дасть змогу дасть змогу оперативно відстежувати порушення на дорогах, вулицях, у громадських місцях та реагувати на них. Вузли відеоспостереження будуть встановлені у територіальних громадах області. Сервер буде знаходитися в обласному центрі.
Надходження до бюджету за рахунок автомобільних штрафів зростуть - запевняють у РОДА.
«Реалізація цієї програми на території Рівненщини є дуже важливою. Адже цим ми забезпечимо безпечний простір у кожній громаді. Орієнтовна вартість програми становить близько 8 млн грн, дане питання буде розглянуто на найближчій сесії обласної ради. Для реалізації цієї програми потрібні кошти як з обласного бюджету, так і керівники громад мають долучитися до співфінансування», - зазначив перший заступник голови РОДА Сергій Подолін.

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода