45-річна Світлана Ковалевич народила 19 малюка. Жінка родом із села Глинне Рокитнівського району. Наразі її старшому синові 27 років, а молодшому - тиждень.

Дев'ятнадцята за рахунком дитина з’явилася на світ в день народження чоловіка Світлани - Петра. Сам чоловік у цей день був присутній на пологах.

Вага новонародженого – 3 кілограми 900 грамів, зріст – 62 сантиметри.

Як і попередні 18 разів, Світлана народжувала сама. Народивши 19-ту дитину, жінка встановила рекорд – тепер вона найбагатодітніша мама в Рівненській області.

І я, і малюк відчуваємо себе добре. Сина назвали Назаром. Ім’я придумали заздалегідь – УЗД ще на 28-му тижні показало, що буде хлопчик. Я вже досвідчена мама, добре знаю свій організм. Можна сказати, що вагiтнiсть – для мене справа звична (сміється). Хоча, звичайно, виносити першу дитину в 18 років і 19-ту в 44 роки (я наpодила Назара за кілька днів до 45-річчя) – дві великі різниці. Мені вже важко, я швидше втомлююся", - каже жінка.

Пологи у багатодітної матусі пройшли нормально й зараз вона і малюк почуваються добре.

"Ми з чоловіком намагаємося виконувати заповідь Божу. І я, і Петро виросли у великих сім’ях. У моїй родині нас було вісім, а у матері чоловіка – 15 дітей. У кожного з цих дітей тепер велика родина. Виходить, що зараз у матері чоловіка вже 98 онуків! До речі, у чотирьох наших старших вже теж є діти. Тому у мене не тільки 19 дітей, а й уже 13 онуків. Звичайно, мені буває важко. Особливо зараз, адже я не молодію. Через кілька днів після народження Назарчика мені виповнилося 45", - каже вона.

Світлана Ковалевич з чоловіком не виключають і появи на світ двадцятої дитини.

До слова, Глинне в Рівненській області визнано найбагатодітнішим селом в Європі. Тут народжуваність втричі вища, ніж в середньому по Україні. У Глинному проживає рекордна кількість жінок, удостоєних звання "Мати-героїня".

 Про це повідомляє "Znaj.ua".

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода