До Великодня залишилось кілька днів і багато мешканців Рівненської області планують піти до церкви та взяти участь у релігійних заходах. Під час брифінгу заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко розповів про карантинні обмеження, які будуть діяти на свята.

"Є вимога щодо перебування у громадських спорудах, громадському транспорті лише у вдягнутих засобах індивідуального захисту. Це обов'язково під час тих заходів, які будуть відбуватись під час великодніх свят. Під час святкового служіння всі присутні повинні бути в масках - в середині приміщення і на вулиці. Законом України №1000 було внесено зміни до кодексу про адміністративні правопорушення, які передбачають накладення штрафів за порушення маскового режиму. Компетенція стосовно застосування даних стягнень належить Національній поліції України", - повідомив пан Тимошенко.

За словами чиновника, обласна комісія ТЕБ і НС напередодні свят затвердила протокол позачергового засідання, де прописані норми, яких необхідно дотримуватись. Зокрема, заборонено проведення масових релігійних заходів за участі більш, ніж однієї особи на 4 квадратних метри площі будівлі або території. 

Також протоколом комісії рекомендовано обмежити відвідування кладовищ у Рівненській області під час поминальних днів. 

"Спільно з керівниками релігійних громад потрібно забезпечити дотримання протиепідемічних заходів і передбачити можливість транслювання онлайн богослужінь на прилеглу до храмів територію", - додав Ігор Тимошенко. 

Посадовець повідомив, що на Рівненщині рекомендовано, з метою недопущення великого скупчення людей на зупинках та автостанціях, забезпечити перевезення відповідно до вимог карантинних обмежень та збільшити кількість одиниць громадського транспорту. 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода