На Рівненщині незабаром зросте вартість проїзду у приміських маршрутках. Перевізники уже подали відповідні розрахунки до Рівненської ОДА.

Якщо говорити по складових тарифу на перевезення, ми бачимо, що з часу 01.01.2018 року основні складові тарифу зросли від 30 до 60 %, зокрема заробітна плата – на 61 %, зростає і податкова складова, також зростають вартості запчастин, мастила, технічного огляду і страхового полісу. Тобто є усі підстави перевізникам говорити, що тариф для них не забезпечує рентабельність їхніх поїздок. Тому працюємо з кожним перевізником, кожною складовою їхнього тарифу та будемо приймати рішення в залежності від того, де знайдемо компроміс від максимуму і мінімуму від того, що просять перевізники, – сказав на брифінгу заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко.

Як розповів президент “Союзу перевізників України” Валентин Демчук, перевізники просять підвищити граничну межу тарифу на перевезення 59 копійок за один кілометр, проте проїзд підвищиться не на усіх напрямках. На тих напрямках, де перевезення поки що є рентабельні, тариф не підвищуватимуть. Разом з тим є напрямки, де вартість проїзду уже більша, ніж одна гривня за кілометр, і на це погодились самі пасаижири.

Нагадаємо, востаннє тариф на проїзд на Рівненщині піднімався до однієї гривні за кілометр два роки тому.

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода