У найближчі дні в Україні розпочнеться п’ятий етап вакцинації від COVID-19, під час якого щеплюватимуть людей віком від 18 років, котрі не увійшли до пріоритетних груп.

Про це під час онлайн брифінгу повідомила координаторка з вакцинації у Рівненській області, начальник управління медичної допомоги департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я населення ОДА Олена Гандзюк.

За словами Олени Гандзюк, п’ятий етап вакцинації розпочинається після реалізації 1-4 етапів та в умовах доступності вакцин від COVID-19.

«Ми очікуємо на п’ятий етап вакцинації. Це означає, що розпочинають щеплення всіх бажаючих 18+ років. Проводити щеплення можна бригадами (якщо це організовані колективи), в пунктах щеплення та в центрах вакцинації. Загалом у нашій області працює 122 пункти щеплення. Якщо немає декларації, записатися на вакцинацію можна через реєстратуру лікувального закладу, де ви прописані чи проживаєте. Про офіційний старт п’ятого етапу вакцинації ми повідомимо додатково», – повідомила Олена Гандзюк. 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода