Продовжується підбір дітей до оздоровчого закладу "ЧАЙКА" (с. Хрінники Демидівського району) на зміну з 10.08. по 30.08.2018 року та ДЗОВСТ «Агатівка» (с. Симонів Гощанського району) на зміну з 06.08. по 26.08.2018 року.

 Путівками забезпечуються діти віком від 7 до 17 років, які потребують особливої соціальної уваги і підтримки.

 Путівками шляхом надання грошової допомоги у розмірі двох прожиткових мінімумів для дитини, що діє на момент заїзду дитини до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку, санаторію, забезпечуються діти осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи, діти, потерпілі від наслідків Чорнобильської катастрофи, діти, які перебувають на диспансерному обліку, талановиті та обдаровані діти - переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінники навчання, лідери дитячих громадських організацій, дитячі творчі колективи та спортивні команди, діти працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села.

 Батьківська доплата до оздоровчого закладу «Чайка» 3357 грн., ДЗОВСТ «Агатівка» 2832 грн.

 Путівками шляхом надання грошової допомоги у розмірі повної вартості путівки до обраного батьками (особами, які їх замінюють) дитячого закладу оздоровлення та відпочинку, санаторію забезпечуються діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, рідні діти батьків-вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім’ї, діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції, діти, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту, бездоглядні та безпритульні діти, діти-інваліди, діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов'язків, діти, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф, діти з багатодітних і малозабезпечених сімей, діти, взяті на облік службами у справах дітей як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах.

 За більш детальною інформацією необхідно звернутися до відділу у справах молоді та спорту Рокитнівської райдержадміністрації. 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода