В рамках проведення інформаційної кампанії до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми в Рокитнівській районній філії Рівненського ОЦЗ відбувся семінар «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці».
"Торгівля людьми сьогодні – один з найбільш прибуткових видів тіньового бізнесу у світі. Предметом торгівлі стали жінки, чоловіки і навіть діти. Складна економічна ситуація в Україні, високий рівень безробіття, створили сприятливі умови для кримінального бізнесу – торгівлі людьми." 

Присутніх ознайомили з можливими ризиками в разі виїзду за кордон. Розглянули і обговорили способи за допомогою яких торгівці «живим товаром» вербують людей, звернули увагу на типові випадки шахрайства при оформлені документів для виїзду. Безробітні отримали поради до яких кроків потрібно вдатися перед виїздом за кордон, щоб убезпечити себе.

"Перед тим, як зробити вирішальний крок, зважте всі «за» і «проти». Хоч нині жити в Україні складно, проте нелегальна робота за кордоном пов’язана з величезним ризиком, яка не завжди  допоможе вам вирішити проблеми." - повідомляють в районній філії Рівненського ОЦЗ.

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода