На ранок 1 листопада в стаціонарах Рівненської області було 150 вільних ліжок для потенційно нових хворих на коронавірус.

Про це на брифінгу в ОДА розповів заступник голови ОДА Сергій Подолін.

– У нас медична система перевантажена. Сьогодні в нас актуальне завдання і ми його реалізуємо, це збільшення лікарень і збільшення міст з киснем для хворих. І це стосується в першу чергу жителів міста Рівне

На сьогоднішній день медична допомога пацієнтам з COVID-19 надається у 22 лікувально-профілактичних закладах де є 1992 ліжок.

– Загальна кількість кисневих точок, які є в лікувально-профілактичних закладах 1856 складає 93 відсотки, з централізовано підведеним киснем 1040, на інших кисень використовуються за рахунок кисневих концентраторів. – розповів Олег Вівсяник.

На сьогоднішній день кисневу терапію отримують 61,2 % пацієнтів. Реанімаційні ліжка завантажені на 75 відсотків.

В минулу суботу, 30 жовтня було прийнято рішення обласною комісією ТЕБ та НС щодо розширення лікувальної мережі, а саме збільшення кількості ліжок та повного перепрофілювання лікувально-профілактичних закладів, а саме це Сарненської міської, Костопільської, Гощанської, Острозької, Здолбунівської  та, Клеванської лікарень. Крім того збільшення кількості ліжок в обласній клінічній лікарні та відкриття додаткових ліжок в клеванському госпіталі ветеранів війни.

За статистичними даними, які озвучив Сергій Подолін, найбільший приріст захворюваності в області спостерігається в Рівненському районі та Рівному.

Очільник департаменту цивільного захисту населення наголосив, що це розширення стосується в першу чергу для забезпечення надання медичної допомоги мешканцям міста Рівне.

Ми постійно змінюємо маршрут пацієнта, враховуючи завантаженість ліжок у центральній міській лікарні та другій міській лікарні, для того щоб якісно і вчасно надати медичну допомогу пацієнтам з міста Рівного – зазначив Олег Вівсяник.

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода