Вчителі Рівненщини цьогоріч отримають понад 2 тисяч ноутбуків, придбаних за державний кошт. Педагогам буде простіше організовувати навчальний процес, зокрема, дистанційне навчання. Це вдалося реалізувати завдяки проєкту "Ноутбук кожному вчителю" - спільної ініціативи Мінцифри та МОН. 

На сьогодні  вже уклали договір і додаткову угоду на придбання 2344 ноутбуків, а також додатково оголосили закупівлю ще на 200. Загалом на це спрямовують більше 45 мільйонів гривень, із яких понад 39 мільйонів гривень виділили з державного бюджету, а решту -  з місцевих. 

"Використання цієї субвенції здійснюється на умовах співфінансування. І в нас 61 громада з 64 вже виділила кошти",  - підсумував директор департаменту освіти і науки ОДА Петро Коржевський. Постачання ноутбуків, щодо яких уже укладено договір, очікують в кінці листопада. 

"Техніка для освітян буде високої якості. Адже вимоги для неї прописані в наказі МОН, - прокоментувала заступниця голови ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Іванна Смачило. - Крім того, команди Мінцифри та ДКІБ СБУ подбали і про те, щоб процес закупівель був максимально прозорим, і створили публічний дашборд. Тут можна відстежувати використання коштів".

Рівненська ОДА

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода