Ймовірно, в листопаді Україна вийде на цифру в середньому до 20-22 тисяч випадків коронавірусу на добу.

Національна Академія наук України (НАНУ) опублікувала прогноз розвитку епідемії коронавірусу в Україні протягом листопада 2021 року. Прогноз розміщений на сайті НАНУ.

Академія, ґрунтуючись на моделюванні ситуації при збереженні поточних тенденцій, прогнозує вихід в листопаді на цифру в середньому до 20-22 тисяч випадків коронавірусу на добу. Середня кількість смертей у день, згідно з тими ж розрахунками НАНУ, становитиме 666 осіб протягом як мінімум одного тижня листопада.

"Відповідно до розглянутих сценаріїв, регіонами з найбільшою очікуваною кількістю інфікованих є Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Львівська, Одеська, Полтавська, Харківська, Хмельницька області та м. Київ", – мовиться у прогнозі.

Також у НАНУ попереджають про те, що в листопаді може відбутися перевантаження в системі реєстрації нових випадків коронавірусу, що призведе до перебоїв в оновленні даних про захворюваність і негативно позначиться на їх достовірності.

Як повідомляв 5.UA, із 23 вересня 2021 року всі регіони перейшли в "жовту" зону. В Україні до кінця року діє адаптивний карантин, країну поділили на зони. З 30 жовтня в "червоній" зоні карантину перебувають Київ та 16 областей: Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Миколаївська, Одеська, Рівненська, Сумська, Херсонська, Житомирська, Івано-Франківська, Київська, Луганська, Львівська, Хмельницька, Чернігівська. Усі інші регіони перебувають у "жовтій" зоні.

Нагадаємо, з 1 листопада 2021 року в Києві набули чинності правила "червоної" зони та додаткові обмеження. У метро та наземному громадському транспорті необхідно мати COVID-сертифікат або негативний тест на коронавірус.

Нагадаємо, 13 вересня уряд України ухвалив зміни до постанови про карантинні норми в Україні. Згідно з новими правилами, обмеження "жовтої" зони карантину не торкнуться учасників (відвідувачів) і не менше 80% організаторів масових заходів, працівників кінотеатрів, театрів, музеїв, спортзалів і басейнів, якщо в них будуть "жовтий" або "зелений" COVID-сертифікати, або чинний (72 години) результат ПЛР, або експрес-тестування.

Станом на 9 листопада 2021 року в Україні зробили загалом вже понад 19,5 млн щеплень від коронавірусу, понад 8 млн осіб отримали дві дози. Додамо, відстежувати, як просувається вакцинація, можна на Урядовому порталі онлайн.

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода