На території області з’явився новий спосіб шахрайства. Зокрема, від імені керівництва прокуратури Рівненської області у приймальні державних установ та організацій телефонують шахраї і залишають повідомлення для їх керівників зателефонувати через інтернет-месенджер. 

За вказаним фактом уже розпочали досудове розслідування.

Попередньо з’ясовано, що телефонні дзвінки надходять з однієї із виправних колоній, що розташована на тимчасово окупованій території Луганської області. 

Прокуратура Рівненщини звертається до громадськості, суб’єктів господарювання, керівників органів державної влади та місцевого самоврядування бути обачними, у випадку отримання подібних дзвінків від імені працівників органів прокуратури чи інших правоохоронних органів, в жодному разі не слід передавати (перераховувати, надсилати) гроші невідомим особам.

Про подібні пропозиції, чи факти вчинення протиправних дій від імені працівників органів прокуратури області негайно інформувати прокуратуру Рівненської області за номером телефону 62-00-44 та поліцію за номером телефону 102, - за інформацією Радіо Трек.

 

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода