Сезон збору дикоросів тривав з 1 липня по  10 серпня. Рокитнівчани, що дотримувалися правил, могли безперешкодно збирати чорницю по обидва боки кордону.

Але були й ті, що ігнорували вимоги законодавства. Як повідомляють на сайті Держприкордонслужби, порушників було чимало. Одні, щоб скоротити шлях, незаконно перетинали кордон поза встановлених місць та пунктів пропуску, інші, не зважаючи на попереджувальні знаки, збирали ягоди біля самого кордону та порушували режим через неуважність.

З 1 липня прикордонники області повернули від державного кордону майже 500 осіб, з яких близько півсотні – діти. Крім того, не нудились і їх білоруські колеги – вони затримали за незаконний перетин кордону 50 українців, з яких 13 – діти. 16 дорослих громадян України притягнуто до відповідальності згідно діючого законодавства Білорусі; після того, як їх повертали в Україну, їх штрафували й тут.  Цього року штрафи, пов’язані з прикордонними правопорушеннями, значно зросли

Наступний період пропуску жителів прикордонних районів Рокитнівщини та Рівненщини для збору журавлини триватиме з 1 вересня до 15 листопада.

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода