Сьогодні, 11 березня, в обід на Тернопільщині була дуже довга повітряна тривога, близько двох годин. Голова Тернопільської обласної військової адміністрації Володимир Труш на брифінгу розповів наскільки не простою була в цей час ситуація в небі.

– Над Дубно (сусіднє місто з Кременцем Тернопільської області – авт.) було збито три ворожі ракети. Ми не можемо точно сказати, що вони летіли на Тернопільщину, Івано-Франківщину чи Хмельниччину, але факт того, що ці ракети летіли в нашому напрямку. Вчергове прошу жителів нашої області не ігнорувати сигналами повітряної тривоги, адже військові роблять свою роботу, а тернополяни мають берегти своє життя і, по можливості, допомагати тим регіонах, де зараз йдуть інтенсивні бойові дії, – зазначив Володимир Труш.

Нагадаємо, сусідні з Тернопільщиною – Івано-Франківську та  Волинську області сьогодні, 11 березня, зранку піддалися ракетним ударам. Як повідомив пан Труш, на жаль, українські системи протиповітряної оборони (ППО) не встигли їх збити. У Луцьку наразі підтверджено інформацію про чотирьох загиблих та шістьох поранених внаслідок ударів по місцевому аеродрому.

Джерело: Тижневик "Номер один"

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода