На Рівненщині жителям області заборонили відвідувати ліси, починаючи з 24 березня. Про це повідомив начальник Рівненської обласної військової адміністрації Віталій Коваль. Він зауважив, що таке обмеження не стосується військових, представників виконавчої влади та лісівників.

За словами Віталія Коваля, усі порушники цього наказу будуть нести відповідальність, зважаючи на період воєнного стану.

За інформацією речниці обласного управління лісового та мисливського господарства Світлани Горошко, на цей період заборонили населенню в'їжджати до лісу автівками та різною технікою.

"Це не стосується техніки Збройних сил України, командування окремих родів військ збройних сил та інших спеціальних служб, які охороняють нашу безпеку. Не заважати ні військовим виконувати свій обов'язок, ні лісівникам, тому що зараз в нас починається пожежонебезпечний період. Щоб не аграріям, які так само використовують нашу територію трошечки для проїзду, просто щоб населення не заважало в цей час", — зазначила речниця.

Відповідальність за порушення встановлюватимуть уповноваженні органи "відповідно до періоду воєнного стану", — повідомив речник Рівненської ОВА Олександр Поліщук.

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода