Верховна Рада проголосувала за запровадження кримінальної відповідальності за фото- та відеозйомку переміщень ЗСУ. Про це повідомила нардепка Олена Шуляк. Це рішення підтримали 346 народних обранців.

 Так, поширення інформації про переміщення озброєння територією України (якщо така інформація не розміщувалася у відкритому доступі Генштабом ЗСУ чи Міноборони або в офіційних джерелах відповідних відомств країн-партнерів) в умовах воєнного або надзвичайного стану карається ув'язненням від 3 до 5 років.

За поширення інформації про переміщення, рух або розташування ЗСУ чи інших законних військових формувань, за можливості їх ідентифікації на місцевості (якщо така інформація не розміщувалася у відкритому доступі) в умовах воєнного або надзвичайного стану можуть відправити за ґрати на термін від 5 до 8 років.

Якщо ці дії вчиняли за попередньою змовою групою людей або з корисливих мотивів, або для інформування ворога, або якщо вони спричинили тяжкі наслідки, передбачається покарання від 8 до 12 років за ґратами.

Нагадаємо, 21 березня Служба безпеки України затримала тіктокера, який виклав в інтернет матеріали про розташування українських військових у Києві.

А згодом по торговому центру, біля якого перебували наші військові, російські окупанти завдали ракетний удар.

Внаслідок цього загинуло 8 осіб.

Міністерство оборони закликає громадян не працювати коригувальниками для окупаційних сил та не публікувати інформацію, яка може зашкодити ЗСУ.

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода