На сторінці "Нашої Рокитнівщини" в фейсбуці повідомляється про те, що на вчорашній сесії районної ради найбільш гострою стала боротьба за конкурсну комісію по призначенню директорів шкіл. В цій комісії, згідно закону, має бути 8 членів: по два від батьківського та вчительського колективів кожної школи окремо, два від громадського об'єднання директорів шкіл і два - від районної ради. Тобто Закон передбачив, здавалось би, максимальну об'єктивність і неупередженість при визначенні переможців конкурсів на посаду директора школи - в першу чергу за професійними та моральними якостями. Але на практиці, як відомо, часто спрацьовує інший підхід: за ознаками кумівства та політичних пріоритетів. За другою ознакою можуть обиратися члени комісій від об'єднання директорів та районної ради. І в нашому районі політичний фактор уже спрацював при висуненні членів від об'єднання директорів: одним із членів комісії від цього об'єднання став ляшківець Крупенко. Можливо, не всі забули ще, що цей радикальний ляшківець в 2005 році був в партії УНП (команді покійного Червонія) і якийсь час виконував обов'язки голови РДА. І саме тоді в районі ряд директорів шкіл були замінені на представників від УНП. 

Сьогодні районні радикали від Ляшка відомі як виконавці політичних та інших шоу на замовлення правлячої партії - Блоку Петра Порошенка. А до чергових виборів Президента залишилось дуже мало, і зрозуміло, що нинішня президентська команда, враховуючи критично малий свій рейтинг, буде використовувати будь-яку можливість для адмінтиску з метою покращити результат виборів. І хоч абсолютно всі соціологічні дослідження показують, що у команди Порошенка не залишилось жодного шансу залишитись при владі, вони будуть пробувати давити на людей. А так як вчительські колективи є одним із дуже важливих факторів формування політичної думки населення, то зрозуміло, чому так важливо для районних порошенківців мати вирішальний вплив на призначення директорів шкіл. І саме тому від об'єднання директорів шкіл був "просунутий" в конкурсну комісію радикал Крупенко, відомий своїми скандальними виходками та заявами проти багатьох людей та політичних сил в районі, але одночасно будучи ревним захисником керівників району від БПП. 

"Пропхнувши "свою" людину в конкурсну комісію від директорів шкіл, БПП заявила свої претензії і на свого члена в конкурсну комісію від районної ради, а саме депутата районної ради, начальника відділу освіти Михайла Кузьмича. Якого могли би запропонувати в комісію і директори шкіл (не обов'язково директора), але поступила команда його ввести в комісію від районної ради. 

Натомість голова районної ради, враховуючи те, що на цій же сесії голосувались пропозиції на конкурсні комісії по обранню керівників медичних закладів та інклюзивно-ресурсних центрів, куди були запропоновані представники всіх політичних фракцій в районній раді, для забезпечення політичного балансу та представництва виконавчого апарату районної ради в конкурсних комісіях, запропонував в конкурсну комісію по обранню директорів шкіл від районної ради кандидатуру депутата районної ради, голови постійної комісії в районній раді з питань освіти, представника партії "Батьківщина" Людмилу Смик, та кандидатуру депутата районної ради, керуючого справами районної ради, голову фракції УКРОПу в районній раді Анатолія Герасимчука. 

Таку пропозицію голови районної ради не підтримали депутати БПП, партії Ляшка, Опозиційного блоку, рішення не пройшло. 

Але не пройшло і рішення про обранню в конкурсну комісію і Михайла Кузьмича - з потрібних 18 голосів набралося всього 14. 

Таким чином, це питання перенесене на наступну сесію. 

З інших питань, які розглядалися на вчорашній сесії, важливим було голосування за створення комунальної установи «Березівський інклюзивно-ресурсний центр» Рокитнівської районної ради. "За" проголосували фракції БПП, радикалів та УКРОПу, але знову ж таки голосів для результативного рішення не вистачило. 

На заяву голови фракції "Батьківщина" Віктора Кириловця про те, що під виглядом інклюзивних центрів можуть формуватися передвиборчі агітаційні команди від діючої влади, голова РДА прямо з трибуни, на сесії, зреагував фактично погрозою зробити перевірку діяльності стадіону (Віктор Кириловець - керівник ГО "Рокитнівська районна федерація футболу" та комерційного підприємства "Олімп"). Перед тим, на засіданні президії, голова РДА так само відкрито погрожував "розібратися" із заступником голови районної ради, головою районної організації "Батьківщини" Світланою Пахнюк. Таких спроб прямого публічного залякування політичних опонентів, мабуть, не було навіть при Януковичу. А тепер дожилися. Очевидно, почалася агонія команди Порошенка в районі)

Отакі політичні неофіційні новини нашого району...

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода