Голова Зарічненської РДА Анатолій Смаглюк ще 21 серпня написав на своїй сторінці в фейсбуці: "Меблі для перших класів навчальних закладів району доставлені. Декілька днів необхідно для того, щоб розвезти їх до шкіл. Об‘єм вражає. Вперше в історії району відбудеться таке масштабне оновлення. Раніше були доставлено комп‘ютерну техніку, телевізори. Очікуємо доставки дидактичного матеріалу. В загальному на комплектування 33-х перших класів шкіл за стандартами НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ витрачено близько трьох мільйонів гривень".

 
Така ситуація - практично в усіх районах області.
 
Окрім Рокитнівського.
 
Де на даний момент тривають тендери на "Комп'ютерне обладнання для інклюзивної форми навчання (планшерні ПК та багатофункціональні пристрої)", та на "Шкільні меблі (комплекти меблів для учнів перших класів)".
 
Окрім того, вдруге оголошений тендер на сумнозвісну деревинну тріску (щепу). Ціну на яку відділ освіти Рокитнівської РДА оголосив 620 грн 84 копійки за ущільнений кубометр з коефіцієнтом 0,42.
 
Але бажаючих продавати щепу по такій ціні для шкіл Рокитнівського району нема. За неофіційними даними відділ освіти хоче підняти ціну до 800 грн, буцімто такою є ринкова ціна. Авжеж, якщо в 2017 році щепа була закуплена по ціні майже 900 грн, то хто ж тепер рокитнівським лохам буде продавати дешевше (насправді лохами рокитнівські начальники поробили жителів району, бюджет якого обкрадають отакими закупівлями за завищеними вдвоє цінами).
 
Для порівняння: 12 лютого 2018 року Сарненський відділ освіти закупив щепу по ціні 439,88 грн за ущільнений кубометр.
 
А Рокитнівський відділ освіти, повторюємо, на початку 2017 року закупив щепу по 893 грн.
 
Але це, схоже, нікого не цікавить. Бо звикли жити в корупції і на відкатах?

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода