Сьогодні відбулося засідання Постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, податкової та цінової політики, Чорнобильської катастрофи, соціального захисту населення, в якому прийняли участь 6 із 8 членів комісії: голова комісії Оксана Кравчук, заступник голови комісії Олексій Берташ, секретар комісії Анатолій Герасимчук, члени комісії Григорій Мініч, Олександр Музика, Анатолій Крупенко. Доповідала начальник фінуправління РДА Світлана Кушнір. Були розглянуті питання про внесення змін до районного бюджету:

1. Збільшення доходів районного бюджету на суму 74236 грн (за рахунок субвенції Томашгородського сільського бюджету для відділу освіти РДА для експертизи проекту "Капітальний ремонт покрівлі ДНЗ "Журавлик" - 2400 грн; Борівського сільського бюджету відділу освіти РДА для проведення експертизи проекту "Капітальний ремонт даху ДНЗ "Берізка" - 2160 грн, проведення технічної інвентаризації будівлі ДНЗ "Берізка" - 2026 грн, співфінансування по ремонту даху - 10500 грн; Рокитнівського сільського бюджету відділу освіти РДА на придбання матеріалів для поточного ремонту Рокитнівського НВК-ліцею - 22150 грн; Глиннівського сільського бюджету відділу з питань ЦЗ та ОЗ РДА на придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів ФАПу с. Хміль - 5000 грн; Рокитнівського селищного бюджету відділу культури РДА для музичної школи на придбання концертних костюмів - 5000 грн, відділу з питань ЦЗ та ОЗ РДА та КНП "ПМСД" для придбання медикаментів та поточного ремонту - 15000 грн, УДКСУ на районну програму покращення сервісу казначейського обслуговування - 10000 грн). 
2. Зміни до розподілу видатків районного бюджету, серед яких одним із основних пунктів стало уточнення коду програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів по субвенції з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету на суму 361 412 грн. 
Всі питання були проголосовані одноголосно, - за повідомленням районної ради.

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода