Поліцейського батальйону особливого призначення підозрюють у тому, що він, перевищивши службові повноваження, наніс жителю Рокитнівського районуні травми. У чоловіка видалили селезінку. Поліцейський розповідає, що побитий з колегами видобували бурштин, - пише  «UA: Рівне».     

Поліцейського батальйону поліції особливого призначення у Черкаській області Руслана Тертишного підозрюють у тому, що 17 серпня він під час несення служби наніс жителю с. Єльне тілесні ушкодження.

За словами Руслана Тертишного, вони патрулювали ліс, коли натрапили на групу бурштинокопачів і почали проводити поверхневий огляд. Потім, як каже поліцейський, зібрались ще люди:

«Зібралась велика кількість негативно настроєних людей, змушували нас поїхати. Їх збиралось більше й більше, і ми були змушені покинути дану територію.  Особисто я фізичну силу і спеціальні засоби не застосовував, так як я поліцейський водій.»

Як розповіла слідча Уляна Чучкевич під час судового засідання у Рівненському суді, де розглядали клопотання сторони обвинувачення про застосування міри запобжного заходу, є й інша версія подій. За нею поліцейські під час патрулювання зупинили трактор без номерних знаків на 8-му кілометрі автодороги, що сполучає урочище «Гнойне» та село Єльне. За кермом був потерпілий Корзун А. Ще люди сиділи в причепі. Правоохоронці наказали всім вийти та лягти обличчям донизу. Потім сержант Тертишин, підійшов до водія трактора, та перевищив надану йому владу.

«Тертишин, діючи умисно, наніс чоловікові один удар ногою в область черевної порожнини, спричинивши останньому тілесні ушкодження у вигляді закритої травми черевної порожнини, розрив селезінки, внутрішня черевна кровотеча, що потягнуло за собою втрату життєво важливого органа – селезінки»,

– зазначина Уляна Чучкевич

Ось що розповів журналістові «UA: Рівне» Артем Корзун:

«Щоб не згоріла картопля, я їхав тушити города, бо біля города горів пожар. Затушили. Їхали додому. Нас догнала машина поліцейська. Вони нас положили на землю. Притулив мене до землі, стукнув ногою і каже: «Що ти с..а втікаєш?» Ногою як дав в живіт, в бік. Побите ребро, удалили селезінку. Зараз лежу вдома.»

На запитання, чи видабували бурштин, чоловік відповідає, що їхали з пожежі.

Рівненський міський суд обрав Руслану Тертишину як міру запобіжного заходу цілодобовий домашній арешт.

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода