Сьогодні, 03 вересня, в усіх школах Рокитнівщини пролунав Перший дзвоник. Вже традиційно його передзвін покликав у світ знань і нових відкриттів усю шкільну родину, яка ще вчора безтурботно насолоджувалася літнім відпочинком. Утім, найбільш хвилююче це свято сприйняли першокласники. Для них – це новий етап у житті, початок нового шляху у країну знань тривалістю в одинадцять років. Цьогоріч двері до школи вперше відкриють 313 першокласників.

На святі Дня знань в Карпилівці панувала невимушена та святкова атмосфера, яка була щедро прикрашена букетами квітів та щирими посмішками першокласників. До речі, їх цього року у школі 92 учні. Загалом же цього року за парти тут сіли близько 750 учнів. Також карпилівських учнів вітали директор навчального закладу Василь Кукса, представники релігійних громад села, представники громадської організації "Рокитнівська Спілка учасників бойових дій та антитерористичної операції "УВО" та президент і засновник мережі Державних чартерних шкіл штату Каліфорнія і Флоріда (США) Сергій Сорока, який презентував для потреб школи 10 комп'ютерів. Поважні гості у своїх вітаннях дякували педагогам школи та батькам за ті зусилля, які вони покладають на підготовку наших юних громадян до дорослого життя. 

Як повідомляє сайт Рокитнівської РДА, - в Рокитнівському медичному училищі свято Дня знань розпочалося з Державного Гімну, а також традиційного вшанування полеглих героїв та покладанням квітів до Стелли Героїв Небесної Сотні та військовослужбовців, які загинули в зоні проведення АТО. Традиційним на святі Першого вересня стало проголошення клятви першокурсника, яку зачитала учениця І курсу.

Фото Рокитнівської РДА

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода